Strony internetowe

Strony www łódźZe względu na ciągle rosnącą ilość osób korzystających z Internetu, strona WWW jest najtańszym, a zarazem najefektywniejszym sposobem dotarcia do Klienta. Należy też podkreślić niezaprzeczalny wpływ strony internetowej na budowę wizerunku firmy.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż osoba odwiedzająca profesjonalnie wykonaną stronę chętniej zainteresuje się przedstawioną na niej ofertą. jako firma specjalizująca się w kreowaniu wizerunku firmy w Internecie z chęcią stworzymy dla Państwa profesjonalny serwis internetowy, który przyciągnie uwagę wielu Internautów i zapewni Wam dotarcie do nowych Klientów. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej uważnie wysłuchujemy wizji i pomysłów Klienta. Dzięki kreatywnym projektantom stron oraz najlepszym programistom jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej złożony i oryginalny pomysł.

 

Zgodność ze standardami

Tworzone przez nas projekty spełniają wszystkie, nawet najbardziej surowe normy i standardy dotyczące projektowania stron internetowych, dzięki czemu każda stworzona przez nas witryna internetowa dostępna jest w każdej przeglądarce internetowej niezależnie od systemu operacyjnego.

 

Nowoczesne technologie

Zawsze idziemy z duchem postępu, dzięki czemu tworząc strony internetowe używamy najnowocześniejszych technologii, które sprawiają, że każda wykonana przez nas witryna przykuwa wzrok i pozostaje na długo w pamięci.

 

Łatwość obsługi strony

Użyteczność stron internetowych (Web Usability) to termin określający sposób tworzenia serwisów w taki sposób, by żaden Internauta nie miał problemów z ich obsługą. Mimo, że nasi doświadczeni projektanci są specjalistami w tej dziedzinie, podczas procesu kreacji strony Klienta prowadzimy testy z udziałem niezależnych Internautów sprawdzając czy każdy z nich potrafi sprawnie poruszać się po tworzonej witrynie.

 

Darmowy serwer i domena

Tworzenie stron www łódźDo poprawnego funkcjonowania strony internetowej niezbędny jest serwer wirtualny (miejsce na stronę na komputerze podłączonym do szybkich łącz internetowych przez 24 godziny na dobę) oraz domena internetowa (adres jaki odwiedzający wpiszą w przeglądarce internetowej by odwiedzić Państwa stronę – np. www.nazwa-firmy.pl).

W pierwszym roku otrzymacie Państwo od nas serwer wirtualny oraz domenę internetową za darmo. Funkcjonowanie strony na naszym serwerze w latach następnych wiązać się będzie z opłaceniem ustalonej wcześniej kwoty. Szczegóły oferty oraz przykładowy cennik znajduje się tutaj.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

  • Zapewniamy najwyższą jakość usług przy atrakcyjnych cenach.
  • Wszystkie nasze projekty stron są przygotowywane od podstaw, co zapewnia ich niepowtarzalność.
  • Każdy projekt jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.
  • Zatrudniamy profesjonalnych projektantów stron www z niezwykle wysoko rozwiniętym zmysłem artystycznym.

 

Proces realizacji strony www

  • Na podstawie Państwa wizji i pomysłu przygotowywana jest oferta na wykonanie strony internetowej wraz z wyceną.
  • Po akceptacji oferty podpisywana jest z Państwem umowa, do której dołączana jest specyfikacja projektu.
  • Na podstawie otrzymanych od Państwa materiałów, przygotowywany jest wstępny projekt strony internetowej (do 14 dni od momentu przekazania materiałów).
  • Projekt wstępny przedstawiany jest Państwu do akceptacji. W razie potrzeby jakichkolwiek zmian dokonywane są wskazane modyfikację, aż do osiągnięcia Państwa satysfakcji (do 7 dni roboczych).
  • Po akceptacji projektu wstępnego następuje proces wdrażania strony www (do 10 dni roboczych).
  • Po uregulowaniu faktury VAT następuje umieszczenie Państwa witryny w sieci Internet. (do 3 dni).