Reklama internetowa

Kampanie reklamowe google łódźPłać tylko za prawdziwe wejścia na Twoja stronę. Google AdWords zapewnia bardzo szybki sposób dotarcia do potencjalnych klientów poprzez wyszukiwarkę Google oraz witryny reklamowe partnerów współpracujących z Google.

Aplikacje udostępnione przez Google do zarządzania kampaniami reklamowymi to potężne narzędzia ułatwiające planowanie, wdrażanie i nadzór nad kampanią reklamową. Specyfika tego systemu oparta jest na odpowiednio dobranych słowach kluczowych.

Google AdWords zapewnia szybki sposób dotarcia do potencjalnych klientów poprzez wyszukiwarkę Google oraz witryny reklamowe jej partnerów. Korzystając z programu można tworzyć proste, ale bardzo skuteczne reklamy, które wyświetlane są osobom szukającym Państwa produktów
w internecie. Reklamy te są bardzo skuteczne dzięki słowom kluczowym, które wykorzystywane są przy ich tworzeniu.

 

Jak będzie wyglądała Twoja reklama AdWords?

Reklama adwords łódź

 

Gdzie wyświetlają się słowa kluczowe?

  1. Słowo, bądź fraza której szuka użytkownik. Sami decydujecie Państwo po jakich słowach ma pojawiać się reklama.
  2. Linki Sponsorowane, czyli miejsca w których pojawi się Państwa reklama. Bez względu na ilość wyświetleń opłata naliczana jest tylko i wyłącznie po kliknięciu na link sponsorowany.
  3. Naturalne wyniki wyszukiwania.

 

Dlaczego reklamować się w Google?

Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie, a w maju 2009 roku korzystało z niej 81,5% wszystkich użytkowników – procent ten powoli ale systematycznie wzrasta.

Możemy Państwu zaproponować utworzenie i prowadzenie kampanii reklamowej od A do Z wraz z co miesięcznym raportowaniem lub przeszkolić Państwa pracowników by samodzielnie zajmowali się kampaniami reklamowymi Google Adwords.